1 + 1 százalék a közösségek támogatására - Sajtómeghívó
2016.04.28. Az Emberi Erőforrások Minisztériuma egyházi, nemzetiségi és civil társadalmi kapcsolatokért felelős államtitkársága sajtótájékoztatót tart, „ 1 + 1 százalék a közösségek támogatására” - témában.
Időpont: 2016. április 28. (csütörtök) – 14:00
Helyszín: Székesfehérvár, Városház tér 5. – Püspöki Palota díszterme
Az adózók május 20-ig rendelkezhetnek adójuk 1 + 1 százalékáról. Az elmúlt évek támogatásairól - és arról, miért fontos rendelkeznünk személyi jövedelemadónk egyházi és civil egy százalékáról – sajtótájékoztatót tart Soltész Miklós, az Emberi Erőforrások Minisztériumának egyházi, nemzetiségi és civil kapcsolatokért felelős államtitkára, Spányi Antal székesfehérvári megyés püspök, Steinbach József református püspök és Kardosné Gyurkó Katalin, a Nagycsaládosok Országos Egyesületének elnöke.
Meghívó letöltése:
1604egyszazalek_sajtotaj.pdf (257 kB)
© Székesfehérvári Egyházmegye
Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail
Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk