2016.08.27-28-án, rendezik meg a Szabadka melletti Bunaric-Szentkút kegyhely búcsújának programjait. Dr. Pénzes János a Szabadkai Egyházmegye püspöke meghívására, Spányi Antal székesfehérvári püspök tartja a szombat esti bűnbánati liturgiát, majd a 8 órakor kezdődő vasárnapi ünnepi magyar nyelvű szentmisét. A 10 órai horvát nyelvű koncelebrált szentmisében a főpásztor köszönti a horvát nemzetiségű híveket.
© Székesfehérvári Egyházmegye
Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail
Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk