Stephanus-díjak átadása - beszámoló

2014. 05. 12. | | 2014. 05. 17.

 

 

Május 12 és 17 között rendezik meg a 22. Szent István Könyvhetet Budapesten. Ünnepélyes megnyitóját május 12-én, hétfőn tartották a Pázmány Péter Katolikus Egyetem dísztermében. A könyvhetet megnyitotta Erdő Péter bíboros, prímás, esztergom–budapesti érsek, a Magyar Katolikus Püspöki Konferencia elnöke, a Szent István Társulat fővédője.

A megnyitón adta át az idei Stephanus-díjakat Erdő Péter bíboros és Spányi Antal székesfehérvári megyéspüspök, a Stephanus Alapítvány elnöke.

Fényképek: Szent István Társulat

Képtár

© Székesfehérvári Egyházmegye

Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail

Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk