Május 12 és 17 között rendezik meg a 22. Szent István Könyvhetet Budapesten. Ünnepélyes megnyitóját május 12-én, hétfőn tartották a Pázmány Péter Katolikus Egyetem dísztermében. A könyvhetet megnyitotta Erdő Péter bíboros, prímás, esztergom–budapesti érsek, a Magyar Katolikus Püspöki Konferencia elnöke, a Szent István Társulat fővédője.
A megnyitón adta át az idei Stephanus-díjakat Erdő Péter bíboros és Spányi Antal székesfehérvári megyéspüspök, a Stephanus Alapítvány elnöke.
Fényképek: Szent István Társulat
© Székesfehérvári Egyházmegye
Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail
Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk