Sajtónyilvános faültetés

2018. 05. 29. | 2018. 05. 25.

 

 

 

Ültessünk fát az I. világháború emlékére a Kárpát-medencében! – Az első faültetés a Székesfehérvári Püspökségen lesz

2018. május 29. - Közös felhívással fordult a Krajczáros Alapítvány, a Bársony István Alapítvány, a Honvédség és Társadalom Baráti Kör, hogy minél több helyen ültessenek egy fát az I. világháború centenáriuma alkalmából, a Nagy Háborúban elesett katonákért és a civil áldozatokért. Székesfehérvár katonaváros hírnevére tekintettel, nem egy, hanem 100 db fát szeretnénk elültetni a város különböző pontjain.

Az első sajtónyilvános faültetés 2018. május 29-én, kedden 16.00 órakor lesz a Székesfehérvári Püspökség kertjében.

Az eseményen felszólalnak Spányi Antal megyés püspök és Dr. Cser-Palkovics András polgármester fővédnökök, valamint Németh István a Krajczáros Alapítvány kuratóriumi elnöke.

Kép forrása: goodfon.com

 

© Székesfehérvári Egyházmegye

Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail

Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk