Püspöki szentmise és fejlesztési tervbemutató a 275 éves bodajki kegytemplomban

2017. 10. 08. | 2017. 09. 29.

 

 

 

2017. október 8-án, vasárnap, Magyarok Nagyasszonya ünnepén, 10 órakor püspöki szentmisével emlékeznek meg a bodajki kegytemplom felszentelésének 275. évfordulójáról. Magyarország Kormánya jelentős anyagi támogatásban részesítette az egyházmegyén keresztül a kegyhelyet, amelynek eredményeképpen számos fejlesztés valósulhat meg a nagyszámban érkező zarándokok méltó fogadására. Az ünnepen a nagyközönség elé tárják a több hónapja tartó tervezés eredményeit. A tervek bemutatása után egy színvonalas fotókiállítás megnyitására is sor kerül a bodajki kegyhelyről.

Fényképet készítette dr. Berta Gábor

 

© Székesfehérvári Egyházmegye

Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail

Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk