Püspöki szentmise a Szent Márton ünnepség keretében Szombathelyen

2015. 11. 07. | 2015. 10. 30.



November 7-én, a szombathelyi Székesegyházban, 10 órakor a Szent Márton Év nyitóünnepségének keretében szentmisét mutat be és szentbeszédet mond: Spányi Antal székesfehérvári megyés püspök.

 

© Székesfehérvári Egyházmegye

Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail

Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk