Püspöki szentmise a piliscsabai Páduai Szent Antal Általános Iskola, Gimnázium ünnepségén - beszámoló

2013. 06. 13. | | 2013. 06. 13.

 

 

 

Csütörtökön reggel a Páduai Szent Antal Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény névadójának tiszteletére Spányi Antal megyés püspök tartott ünnepi szentmisét, melynek keretében püspök atya megáldotta az iskola zászlóját. A szentmise után az iskolai rajzpályázat nyerteseinek adta át a díjakat.

 Fényképeket készítette Ugrits Tamás

 

Képtár

© Székesfehérvári Egyházmegye

Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail

Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk