Csütörtökön reggel a Páduai Szent Antal Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény névadójának tiszteletére Spányi Antal megyés püspök tartott ünnepi szentmisét, melynek keretében püspök atya megáldotta az iskola zászlóját. A szentmise után az iskolai rajzpályázat nyerteseinek adta át a díjakat.
Fényképeket készítette Ugrits Tamás
© Székesfehérvári Egyházmegye
Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail
Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk