2016.08.12. - Pénteken a domaszéki (Szeged) Zöldfás Lelkigyakorlatos Házban a Katolikus Karitász nyári táborának záró szentmiséjét Spányi Antal, a Karitász püspök-elnöke tartotta. A tábor célja az önkéntesek tapasztalatcseréje az ország más területén élő munkatársakkal; valamint a Karitász szeretetszolgálati tevékenységének hatékonyabbá tétele.
Fényképeket készítette Ugrits Tamás
© Székesfehérvári Egyházmegye
Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail
Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk