Püspöki szentmise a Karitász önkéntesek képzési táborában - beszámoló

2016. 08. 12. | | 2016. 08. 12.

 

 

2016.08.12. - Pénteken a domaszéki (Szeged) Zöldfás Lelkigyakorlatos Házban a Katolikus Karitász nyári táborának záró szentmiséjét Spányi Antal, a Karitász püspök-elnöke tartotta. A tábor célja az önkéntesek tapasztalatcseréje az ország más területén élő munkatársakkal; valamint a Karitász szeretetszolgálati tevékenységének hatékonyabbá tétele.

Fényképeket készítette Ugrits Tamás



Képtár

© Székesfehérvári Egyházmegye

Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail

Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk