2016.08.12-én, pénteken a domaszéki Zöldfás Lelkigyakorlatos Házban a Katolikus Karitász nyári táborának záró szentmiséjét 11 órakor, Spányi Antal a Karitász püspök-elnöke tartja. A tábor célja az önkéntesek tapasztalatcseréje az ország más területén élő munkatársakkal; valamint a Karitász szeretetszolgálati tevékenységének hatékonyabbá tétele.
© Székesfehérvári Egyházmegye
Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail
Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk