Püspöki szentmise a 225 éves a vértesszőlősi templomban

2017. 09. 03. | 2017. 09. 01.

Püspöki szentmise a 225 éves a vértesszőlősi templomban

2017. szeptember 3-án, vasárnap 10 órakor a vértesszőlősi Kisboldogasszony templom 225 éves évfordulója alkalmából, Spányi Antal megyés mond ünnepi szentmisét.

 

 

© Székesfehérvári Egyházmegye

Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail

Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk