2017. december 24. - Délelőtt Spányi Antal megyéspüspök az Országos Papi Otthonban az idős atyákkal együtt ünnepelte karácsony ünnepét, másnap pedig december 25-én a püspökségen fogadta az egyházmegye papnövendékeit.
Ugrits Tamás
© Székesfehérvári Egyházmegye
Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail
Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk