Püspöki áldás Szabadegyháza felújított főútjának ünnepére
2016.05.10. - A Szabadegyháza Község felújított főútját adják át ünnepélyes keretek között május 10-én, 10 órakor a településen. Egriné Ambrus Andrea polgármester felkérésére Spányi Antal megyés püspök áldja meg, a beruházás első ütemének zárásaként elkészült utat.
© Székesfehérvári Egyházmegye
Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail
Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk