Püspöki áldás az érdi Marianum iskolára

2017. 10. 05. | 2017. 09. 29.

 

2017. október 5-én, csütörtökön 13 órai kezdettel Spányi Antal megyés püspök tart ünnepi szentmisét az érdi Marianum Általános Iskolában, majd megáldja a felújított intézményt.

 

© Székesfehérvári Egyházmegye

Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail

Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk