Püspöki áldás az Érd-tusculanumi templomra - beszámoló

2015. 10. 24. | | 2015. 10. 24.

 

 

2015. október 24-én, szombaton délelőtt szentmise keretében áldotta meg Spányi Antal megyés püspök a felújított Érd-Tusculanumi templomot.

Fényképeket készítette Ugrits Tamás, valamint Érd-Tusculanum

Képtár

© Székesfehérvári Egyházmegye

Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail

Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk