Püspöki áldás a Josephinum Idősek Otthonára

2015. 10. 27. | 2015. 10. 06.

 

Kép: iranymagyarorszag.hu 

 

2015. október 27-én, kedden tartja hálaadó ünnepségét a Praemontrei Női Kanonokrend a zsámbéki Josephinum Idősek Otthona átvételéért. A felújított épületet 15 órakor Spányi Antal megyés püspök áldja meg.



© Székesfehérvári Egyházmegye

Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail

Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk