Püspöki áldás a felújított vértesacsai templomra
2018.11.11. – Állami pályázatokból és az egyházmegye támogatásával újulhatott meg a vértesacsai Szent Kereszt feltalálása templom, amelyet 10.30-kor ünnepi szentmise keretében áld meg Spányi Antal megyés püspök.
© Székesfehérvári Egyházmegye
Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail
Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk