Püspöki áldás a felújított vajtai templomra

2017. 09. 03. | 2017. 09. 01.

Püspöki áldás a felújított vajtai templomra

2017.09.03. - Spányi Antal megyés püspök Vajtán, a 16 órakor kezdődő szentmisében áldja meg a felújított Szent Mihály főangyal templomot.

 

© Székesfehérvári Egyházmegye

Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail

Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk