2017.09.29. - Mezőkomáromban pénteken 16 órai kezdettel áldja meg Spányi Antal megyés püspök az újjáépült ravatalozót. Az eseményen részt vesz Szeme János plébános, Köő Péter polgármester, és Varga Gábor országgyűlési képviselő.
© Székesfehérvári Egyházmegye
Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail
Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk