Püspöki áldás a felújított mezőkomáromi ravatalozóra - beszámoló

2017. 09. 29. | | 2017. 09. 29.

 

 



2017.09.29. - Mezőkomáromban pénteken délután áldotta meg Spányi Antal megyés püspök az újjáépült ravatalozót. Az eseményen részt vett Szeme János plébános, Köő Péter polgármester, és Varga Gábor országgyűlési képviselő.

Fényképeket készítette Ugrits Tamás

 

Képtár

© Székesfehérvári Egyházmegye

Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail

Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk