Püspöki áldás a Dinnyési Várpark Koronázó Bazilikájára
2024.03.12. - A Dinnyési Várpark Skanzenben 10.00 órakor ünnepség keretében adják át a székesfehérvári koronázó bazilika makettjét. Köszöntőt mond, Tóth István Gárdony város polgármestere. Az építményt megáldja Spányi Antal megyés püspök. Az ünnepséget Alekszi Zoltán alapító, alkotó beszéde zárja.
© Székesfehérvári Egyházmegye
Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail
Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk