2015. október 11-én, vasárnap 16 órakor Spányi Antal székesfehérvári megyés püspök megáldja a Tamariska-dombon (XXI. kerület, Fenyves utca) a hívek adományaiból elkészült keresztúti stációkat. Ezt követően 17 órakor szentmisét mutat be a Csepel-Belvárosi templomban. A szentmise után a főpásztor megáldja a felújított plébániát és az épület előtt felállított keresztet, amely a Solymári Iparegylet felajánlása.
© Székesfehérvári Egyházmegye
Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail
Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk