Püspöki áldás a bokodi templom felújított orgonájára

2022. 03. 13. | 2022. 03. 01.

 

 

2022. március 13-án, vasárnap, 15 órakor a bokodi Keresztelő Szent János templomban Spányi Antal püspök megáldja a megújított orogonát. Az ünnepségen részt vesznek Fekete Péter államtitkár és Czunyiné dr. Bertalan Judit országgyűlési képviselő. A szentmise utáni koncerten Pitti Katalin énekesnő is fellép.

Kép: dallasnews.com

 

© Székesfehérvári Egyházmegye

Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail

Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk