2022. március 13-án, vasárnap, 15 órakor a bokodi Keresztelő Szent János templomban Spányi Antal püspök megáldja a megújított orogonát. Az ünnepségen részt vesznek Fekete Péter államtitkár és Czunyiné dr. Bertalan Judit országgyűlési képviselő. A szentmise utáni koncerten Pitti Katalin énekesnő is fellép.
Kép: dallasnews.com
© Székesfehérvári Egyházmegye
Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail
Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk