Szeptember 30-án, vasárnap 16 órakor ünnepi szentmise keretében áldja meg Spányi Antal megyés püspök a várgesztesi templomot. A tavalyi januári földrengés során megrongálódott templomot, pályázati forrásokból a Székesfehérvári Egyházmegye a Várgesztesi Önkormányzattal összefogva újítatta fel.
© Székesfehérvári Egyházmegye
Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail
Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk