Pünkösdi Virágálom

2015. 05. 22. | 2015. 05. 06.

 

virágokba öltözött város

 


2015. május 22-én, (péntek) 17 órakor a Városház téren kezdődik a Pünkösdi Virágálom elnevezésű program, amelynek ünnepélyes megnyitóján Spányi Antal megyés püspök és Cser-Palkovics András polgármester köszönti a résztvevőket.

A Fehérvári Programszevező Kft. szervevésében virágdíszbe öltözik a belváros, ezenkívül a Jancsárkert termelői piac pünkösdi kóstolóval, keleti porcelánok kiállításával a Szent István Király Múzeumban, kisvonatos városnézéssel, kirándulással a Bory-várba, és még további programokkal várja az érdeklődőket.

 


 

Korábbi év beszámolója:

 

© Székesfehérvári Egyházmegye

Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail

Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk