2015. május 22-én, (péntek) 17 órakor a Városház téren kezdődik a Pünkösdi Virágálom elnevezésű program, amelynek ünnepélyes megnyitóján Spányi Antal megyés püspök és Cser-Palkovics András polgármester köszönti a résztvevőket.
A Fehérvári Programszevező Kft. szervevésében virágdíszbe öltözik a belváros, ezenkívül a Jancsárkert termelői piac pünkösdi kóstolóval, keleti porcelánok kiállításával a Szent István Király Múzeumban, kisvonatos városnézéssel, kirándulással a Bory-várba, és még további programokkal várja az érdeklődőket.
Korábbi év beszámolója:
© Székesfehérvári Egyházmegye
Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail
Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk