Papi továbbképzés

2015. 12. 10. | 2014. 11. 30.

 

 papok imája a templomban

 

2015. december 10-én, (csütörtök) 10 órakor az egyházmegye papságának Dr. Kránitz Mihály, a PPKE Hittudományi Kar tanszékvezető professzora tart rekollekciós szentségimádást a Székesegyházban, majd előadást a Szent István Hitoktatási és Művelődési Házban.

A találkozón Spányi Antal megyés püspök tájékoztatást ad az egész egyházmegyét érintő ügyekről, eseményekről. Az előadás az egyház gazdag tapasztalatát tárja fel a papi életről, a szolgálatról.

 

2015. február 12.
2015. március 12.
2015. május 7.
2015. október 8.
2015. november 12.
2015. december 10.

 

© Székesfehérvári Egyházmegye

Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail

Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk