A tíz éve megkezdett kötetlen papi találkozókat ebben az évben is folytatni szeretnénk. Püspök atya tisztelettel és szeretettel hívja paptestvéreit a hónap utolsó csütörtöki napján 19 órára a Püspökségre kötetlen beszélgetésre, együttlétre és szerény vacsorára.
A találkozók a következő időpontban kezdődnek:
január 29.
február 26.
április 30.
május 28.
június 25.
szeptember 24.
október 29.
november 26.
© Székesfehérvári Egyházmegye
Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail
Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk