Országos Borszakmai nap Székesfehérváron

2015. 08. 23. | 2015. 08. 19.

 

 

2015.08.23.- A Királyi Napok Fesztivál keretében 18.30-kor, a Zichy liget színpadnál a székesfehérvári Noé-Hegyi Szent István Borlovagrend szervezésében megrendezésre kerülő az országos Borrendi találkozón a Zászlósborokat Spányi Antal megyés püspök áldja meg.  

Idén a székesfehérvári Noé-Hegyi Szent István Borlovagrend szervezésében kerül megrendezésre, a Magyarországi Borrendek Országos Szövetsége borszakmai napja.

Kép forrása: www.szekesfehervar.hu

© Székesfehérvári Egyházmegye

Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail

Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk