2015.08.23.- A Királyi Napok Fesztivál keretében 18.30-kor, a Zichy liget színpadnál a székesfehérvári Noé-Hegyi Szent István Borlovagrend szervezésében megrendezésre kerülő az országos Borrendi találkozón a Zászlósborokat Spányi Antal megyés püspök áldja meg.
Idén a székesfehérvári Noé-Hegyi Szent István Borlovagrend szervezésében kerül megrendezésre, a Magyarországi Borrendek Országos Szövetsége borszakmai napja.
Kép forrása: www.szekesfehervar.hu
© Székesfehérvári Egyházmegye
Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail
Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk