Örömút – Mara Kinga Villő kiállítása Székesfehérváron
2025.05.17. - Székesfehérváron a Szent István Hitoktatási és Művelődési Ház Szent Korona Galériájában 17 óra kezdettel nyílik meg Mara Kinga Villő festőművész Örömút című kiállítása. A kiállítást megnyitja Sinkó István képzőművész, művészeti író. Közreműködik a Vigadozók együttes, a Hermann László Zeneművészeti Szakgimnázium 12. évfolyamos népzenész tanulói. A kiállítás megtekinthető június 9-ig hétfőtől péntekig 9-17, szombaton 9-15 óráig.
© Székesfehérvári Egyházmegye
Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail
Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk