Tájékoztatjuk a plébános atyákat, rajtuk keresztül a hitoktatókat és a világi lelkipásztori kisegítőket, hogy ebben az évben a lelkigyakorlat június 30-tól július 2-ig (csütörtöktől estétől szombat délig) kerül megrendezésre az Iszkaszentgyörgyi Egyházmegyei Lelki Centrumban.
Szeretnénk, ha hitoktatóink és a világi lelkipásztori munkatársak legalább három évente részt vennének ezen a központi lelkigyakorlaton. Kérjük hitoktatóinkat és a lelkipásztori munkatársakat, hogy a nyári programot lehetőség szerint ehhez az időponthoz igazítsák.
Korábbi évek beszámolója:
© Székesfehérvári Egyházmegye
Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail
Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk