Nemzeti ünnepünk alkalmából rendezett kitüntetés átadó ünnepség - beszámoló

2018. 03. 15. | | 2018. 03. 21.

 

 

Nemzeti ünnepünk alkalmából rendezett kitüntetés átadó ünnepség

2018. március 15. - Több,  a székesfehérvári egyházmegyéhez kapcsolódó személynek nyújtott  át Áder János köztársasági elnök úr megbízásából kitüntetést március 15. alkalmából Balog Zoltán miniszter úr.

Kitüntetésben részesült :

Fehér Anna, Vértesacsa szülötte, a Vakok Batthyány László Római Katolikus Gyermekotthona, Óvoda, Általános Iskola igazgatója;
Horváth Imre, a Székesfehérvári Egyházmegye nyugalmazott plébánosa, címzetes apát, főesperes és kanonok;
Endrődi Emma Rita, az Egyházközségi Nővérek Társasága tagja, a piliscsaba-klotildligeti plébánia nővérmunkatársa; 
Gáti Edit Ágnes, az Egyházközségi Nővérek Társasága volt vezetőnővére, a piliscsaba-klotildligeti plébánia nővérmunkatársa, a piliscsabai Szent Péter Kollégium alapítója és volt vezetője.

Mindannyian hálásak vagyunk áldozatos munkájukért!  

Gaál Mária, Marika nővér
Fényképek: EMMI


Képtár

© Székesfehérvári Egyházmegye

Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail

Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk