Nemzeti ünnepünk alkalmából rendezett kitüntetés átadó ünnepség
2018. március 15. - Több, a székesfehérvári egyházmegyéhez kapcsolódó személynek nyújtott át Áder János köztársasági elnök úr megbízásából kitüntetést március 15. alkalmából Balog Zoltán miniszter úr.
Kitüntetésben részesült :
Fehér Anna, Vértesacsa szülötte, a Vakok Batthyány László Római Katolikus Gyermekotthona, Óvoda, Általános Iskola igazgatója;
Horváth Imre, a Székesfehérvári Egyházmegye nyugalmazott plébánosa, címzetes apát, főesperes és kanonok;
Endrődi Emma Rita, az Egyházközségi Nővérek Társasága tagja, a piliscsaba-klotildligeti plébánia nővérmunkatársa;
Gáti Edit Ágnes, az Egyházközségi Nővérek Társasága volt vezetőnővére, a piliscsaba-klotildligeti plébánia nővérmunkatársa, a piliscsabai Szent Péter Kollégium alapítója és volt vezetője.
Mindannyian hálásak vagyunk áldozatos munkájukért!
Gaál Mária, Marika nővér
Fényképek: EMMI
© Székesfehérvári Egyházmegye
Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail
Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk