Nagyböjti élelmiszerosztás a Prohászka templomban Székesfehérváron
2018.03.20. - Befejeződik a „TARTÓS SZERETET” elnevezésű országos karitász akció, amelynek keretében március 4. és 11. között hazánk templomaiban nagyböjti élelmiszergyűjtést tartottak a rászorulók számára. Az összegyűlt adományokból a Karitász önkéntesei állítottak össze élelmiszer-csomagokat, amelyeket még húsvét előtt eljuttatnak a hátrányos helyzetű családoknak. A kisgyermekes családok esetében a csoportok édességgel, apró ajándékokkal is kiegészítették a csomagokat.
Székesfehérváron az akció országos záróeseményén, március 20-án, 15.00 órakor a Prohászka templomban Spányi Antal megyés püspök, karitász-elnök adja át az összegyűlt adományokat a rászorulóknak: családoknak, idős, beteg, egyedülálló embereknek.
© Székesfehérvári Egyházmegye
Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail
Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk