A Székesfehérvári Múzeumok Éjszakája sajtótájékoztatója
2025.06.12. - A Múzeumok Éjszakája programjairól szóló sajtótájékoztatót tartanak 11 órakor a Püspöki Palota dísztermében, Spányi Antal megyéspüspök és dr. Cser-Palkovics András polgármester részvételével. Tizenhét évvel ezelőtt hirdették meg először a közösen megszervezett székesfehérvári Múzeumok Éjszakáját. A minifesztivál a város egyik legfontosabb kulturális eseménye.
Meghívó letölthető:
muzeumok_ejszakaja_2025.pdf (25 kB)
© Székesfehérvári Egyházmegye
Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail
Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk