2016. június 23-án, csütörtökön, délelőtt 11 órára szeretettel hívjuk és várjuk Önöket sajtótájékoztatóra a székesfehérvári püspöki palota dísztermébe.
A sajtótájékoztató témája a 2016. évi székesfehérvári Múzeumok Éjszakája kulturális rendezvény.
A Múzeumok éjszakája nagyszabású programsorozatot 2003 óta rendezik meg évenként, amolyan „könnyed, nyáresti kirándulásként”. Az év legrövidebb éjszakájához, a Szent Iván éjhez legközelebbi szombaton évente tízezrek látogatják országszerte az éjszaka nyitva tartó múzeumokat.
Büszkék vagyunk rá, hogy 2008 óta a Múzeumok Éjszakája programsorozat történetében egyedülálló a székesfehérvári kulturális intézmények összefogása. Évről évre többen csatlakoztak a városi múzeumok kezdeményezéséhez; idén már 15 székesfehérvári és vidéki szervezet fogott össze, hogy a látogatók minőségi kulturális élményekben részesülhessenek, összesen 27 helyszínen.
A kulturális rendezvény megvalósítását támogató Székesfehérvár Megyei Jogú Város Önkormányzatát
dr. Cser-Palkovics András polgármester, a szervezést támogató Fehérvári Programszervező Kft-t
Juhász Zsófia ügyvezető képviseli.
Megjelenésére feltétlenül számítunk!
Székesfehérvár, 2016. június 17.
Meghívó letöltése:
2016muzeumokejszakaja_meghivo.pdf (338 kB)
© Székesfehérvári Egyházmegye
Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail
Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk