Múzeumok éjszakája - sajtótájékoztató

2016. 06. 23. | | 2016. 06. 20.

 

 

2016. június 23-án, csütörtökön, délelőtt 11 órára szeretettel hívjuk és várjuk Önöket sajtótájékoztatóra a székesfehérvári püspöki palota dísztermébe.

A sajtótájékoztató témája a 2016. évi székesfehérvári Múzeumok Éjszakája kulturális rendezvény.

A Múzeumok éjszakája nagyszabású programsorozatot 2003 óta rendezik meg évenként, amolyan „könnyed, nyáresti kirándulásként”. Az év legrövidebb éjszakájához, a Szent Iván éjhez legközelebbi szombaton évente tízezrek látogatják országszerte az éjszaka nyitva tartó múzeumokat.

Büszkék vagyunk rá, hogy 2008 óta a Múzeumok Éjszakája programsorozat történetében egyedülálló a székesfehérvári kulturális intézmények összefogása. Évről évre többen csatlakoztak a városi múzeumok kezdeményezéséhez; idén már 15 székesfehérvári és vidéki szervezet fogott össze, hogy a látogatók minőségi kulturális élményekben részesülhessenek, összesen 27 helyszínen.

A kulturális rendezvény megvalósítását támogató Székesfehérvár Megyei Jogú Város Önkormányzatát
dr. Cser-Palkovics András polgármester, a szervezést támogató Fehérvári Programszervező Kft-t
Juhász Zsófia ügyvezető képviseli.

Megjelenésére feltétlenül számítunk!

Székesfehérvár, 2016. június 17.

Meghívó letöltése:  2016muzeumokejszakaja_meghivo.pdf (338 kB)

 

© Székesfehérvári Egyházmegye

Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail

Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk