Művészeti fesztiválgála Móron - beszámoló

2015. 02. 06. | | 2015. 03. 19.

 

 

 

Szombaton megtartottuk a Wekerle Sándor Szabadidőközpontban a XII. Móri Diák Művészeti Fesztivál gálaműsorát. A díjakat Ugrits Tamás püspöki irodaigazgató atya, Fenyves Péter polgármester úr és dr. Pálla József jegyző úr adta át a diákoknak.

 

Kovács Béla
igazgató


Képtár

© Székesfehérvári Egyházmegye

Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail

Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk