Szombaton megtartottuk a Wekerle Sándor Szabadidőközpontban a XII. Móri Diák Művészeti Fesztivál gálaműsorát. A díjakat Ugrits Tamás püspöki irodaigazgató atya, Fenyves Péter polgármester úr és dr. Pálla József jegyző úr adta át a diákoknak.
Kovács Béla
igazgató
© Székesfehérvári Egyházmegye
Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail
Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk