MKPK rajz- és fotópályázat díjátadó - beszámoló

2018. 11. 17. | 2018. 11. 22.

 

 

 

2018.11.17. - A Magyar Katolikus Püspöki Konferencia a Katolikus Kulturális Hetek programsorozat keretében rajz- és fotópályázatot hirdetett „Az Eucharisztia az Egyház életének forrása” címmel. Az egyházmegyei forduló után a gyermekek rajz- és fotópályázatai országos versenyen vettek részt.

A nyertes pályázók 2018. november 17-én Budapesten, a Szent István Bazilikában a Szent Erzsébet rózsája díj átadása után vehették át elismerő oklevelüket és ajándékutalványaikat, melyeket Erdő Péter bíboros, prímás és Veres András megyéspüspök, MKPK-elnök adott át.

Örömmel tudatjuk, hogy az országos versenyen harmadik helyezést ért el 1-2. osztályos korcsoportban Wágensommer Mária, a móri Szent Erzsébet Római Katolikus Általános Iskola tanulója. Első helyezést ért el Amberg Fülöp 3-4 osztályos korcsoportban, a székesfehérvári Szent Imre Általános Iskola és Óvoda tanulója. Továbbá szintén első helyezést ért el Molnár Dorka, a székesfehérvári Szent Imre Általános Iskola és Óvoda tanulója, 7-8. osztályos korcsoportban.

Gratulálunk a szép eredményekhez! Deo gratias!

Székesfehérvári Egyházmegyei Múzeum

 

© Székesfehérvári Egyházmegye

Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail

Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk