A Székesfehérvári Egyházmegyei Múzeumban 2015. december 5-én 13.00-tól 16.00-ig
Lehetséges, hogy kilyukadt Szent Miklós püspök zsákja?
Valószínűleg ez történhetett, hiszen az ajándékaiba lehet botlani szerte a múzeumban. Csokivadászatra, mesekuckóba, közös éneklésre, kézműveskedésre hívunk benneteket! A kedves szülők nyugodtan megnézhetik az adventi vásárt, vagy készíthetnek karácsonyi lámpásokat a játék ideje alatt.
Várjuk együtt a Mikulást! Ígérte, hogy visszatér.
A részvétel ingyenes!
Székesfehérvári Egyházmegyei Múzeum
© Székesfehérvári Egyházmegye
Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail
Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk