2015.október 15-én, csütörtökön 16 órai kezdettel az Országos Papi Otthon szervezésében folytatódik az Alzheimer-café program a Szent István Hitoktatási és Művelődési Házban. „Demencia - mentális hanyatlás az időskorban” - címmel Dr. Gábriel Orsolya pszichiáter tart előadást.
Korábbi, kapcsolódó cikk:
© Székesfehérvári Egyházmegye
Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail
Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk