Meleg étel a dunaújvárosi hajléktalanoknak - beszámoló

2021. 12. 18. | | 2021. 12. 21.

 

 

 

Meleg étel a dunaújvárosi hajléktalanoknak

2021.12.18. - A templomi adventi gyűjtésnek köszönhetően a dunaújvárosi karitászcsoport önkéntesei 80 adag chilis babot főztek, amelyet elvittek a hajléktalan szálló lakói számára. A finomra sikerült meleg étel mellé szaloncukor és mézes puszedli is került. A lakók nagy örömmel fogadták ezt az ízletes gesztust, így Karácsony előtt különösen jólesett nekik ez az odafigyelés.

Köszönet az adományozóknak, az önkénteseknek és elsősorban Istennek, aki megnyitotta a szívünket!

 Megulesz Gabriella
      a dunaújvárosi karitászcsoport vezetője

Képtár

© Székesfehérvári Egyházmegye

Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail

Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk