Meleg étel a dunaújvárosi hajléktalanoknak
2021.12.18. - A templomi adventi gyűjtésnek köszönhetően a dunaújvárosi karitászcsoport önkéntesei 80 adag chilis babot főztek, amelyet elvittek a hajléktalan szálló lakói számára. A finomra sikerült meleg étel mellé szaloncukor és mézes puszedli is került. A lakók nagy örömmel fogadták ezt az ízletes gesztust, így Karácsony előtt különösen jólesett nekik ez az odafigyelés.
Köszönet az adományozóknak, az önkénteseknek és elsősorban Istennek, aki megnyitotta a szívünket!
Megulesz Gabriella
a dunaújvárosi karitászcsoport vezetője
© Székesfehérvári Egyházmegye
Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail
Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk