Megyei- és városi megemlékezés az 1848-as forradalomról

2015. 03. 15. | 2015. 03. 12.

 

 

Március 15-én, vasárnap 10.30 órától emlékezik meg a megye és város az 1848-as eseményekről. A közönség bevonásával ismét megrendezik az ünnepi műsort Fehérvár történelmi belvárosában. Az interaktív előadásnak a nézők is részesei lesznek, a történelmi események színjátszók közreműködésével elevenednek meg. Az ünnepségen részt vesz Spányi Antal megyés püspök.

 

© Székesfehérvári Egyházmegye

Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail

Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk