Március 15-én, vasárnap 10.30 órától emlékezik meg a megye és város az 1848-as eseményekről. A közönség bevonásával ismét megrendezik az ünnepi műsort Fehérvár történelmi belvárosában. Az interaktív előadásnak a nézők is részesei lesznek, a történelmi események színjátszók közreműködésével elevenednek meg. Az ünnepségen részt vesz Spányi Antal megyés püspök.
© Székesfehérvári Egyházmegye
Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail
Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk