Márfi Gyula veszprémi érsek aranymiséje
2017.06.19. - Márfi Gyula veszprémi érsek ünnepli papi szolgálatának 50. évfordulóját., hétfőn 17 órakor a Veszprémi Szent Mihály Bazilikába.
Az ünnepen részt vesz Spányi Antal püspök.
© Székesfehérvári Egyházmegye
Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail
Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk