2015. június 19. – Pákozd. Az egykori székesfehérvári székeskáptalan pincéjében, a Lics Pincészet és Szőlészet kiállításának megnyitóján vett részt Spányi Antal megyés püspök.
A Múzeumok Éjszakája programsorozathoz az egykori székeskáptalani pince megnyitásával és kiállítások rendezésével csatlakozik immár évek óta a pákozdi Lics Pincészet. A Lics család kedves invitálására az idei kiállítás megnyitóján is részt vett Spányi Antal megyés püspök. A kiállítást Takács János Pákozd Nagyközség polgármestere nyitotta meg.
Fényképeket készítette Lakata Pál
© Székesfehérvári Egyházmegye
Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail
Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk