Lics Pincészet kiállításmegnyitó - beszámoló

2015. 06. 19. | | 2015. 06. 20.

 

 

 

2015. június 19. – Pákozd. Az egykori székesfehérvári székeskáptalan pincéjében, a Lics Pincészet és Szőlészet kiállításának megnyitóján vett részt Spányi Antal megyés püspök.

A Múzeumok Éjszakája programsorozathoz az egykori székeskáptalani pince megnyitásával és kiállítások rendezésével csatlakozik immár évek óta a pákozdi Lics Pincészet. A Lics család kedves invitálására az idei kiállítás megnyitóján is részt vett Spányi Antal megyés püspök. A kiállítást Takács János Pákozd Nagyközség polgármestere nyitotta meg.

Fényképeket készítette Lakata Pál

Képtár

© Székesfehérvári Egyházmegye

Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail

Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk