Lengyel Ervin előléptetése - beszámoló

2016. 10. 06. | 2016. 10. 06.

 



Örömmel adunk tájékoztatást arról, hogy Szentatyánk, Ferenc pápa az Angolában diplomáciai szolgálatot teljesítő Főtisztelendő Mons. Lengyel Ervin urat előléptette 1. osztályú titkárrá a diplomáciai besorolásban.

Előléptetéséhez gratulálunk és további munkájához sok sikert kívánunk, és Isten áldását kérjük.

 

© Székesfehérvári Egyházmegye

Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail

Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk