Örömmel adunk tájékoztatást arról, hogy Szentatyánk, Ferenc pápa az Angolában diplomáciai szolgálatot teljesítő Főtisztelendő Mons. Lengyel Ervin urat előléptette 1. osztályú titkárrá a diplomáciai besorolásban.
Előléptetéséhez gratulálunk és további munkájához sok sikert kívánunk, és Isten áldását kérjük.
© Székesfehérvári Egyházmegye
Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail
Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk