2017. 11. 20.
Krisztus Király ünnepén püspöki megbízólevelek átadása
2017.11.26. - Krisztus Király ünnepén, a Székesegyházban 10.30-kor szentmise keretében adja át Spányi Antal megyés püspök az újonnan végzett világi lelkipásztori munkatársak számára a püspöki megbízólevelet.
Kiemelt módon is hívjuk ünnepünkre a plébániákon szolgálatot teljesítő világi lelkipásztori munkatársakat. A megbízólevelüket ők is ezen az ünnepen vették át; a közös szentmise egyben ígéretük évenkénti megújítását is jelenti.
Erre az ünnepségre meghívást kapnak a Prohászka Imaszövetség tagjai is, hogy együtt imádkozzanak a lelkipásztori kisegítőkért és a lelkipásztorkodó papságért.
© Székesfehérvári Egyházmegye
Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail
Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk