Központi Papnevelő Intézet növendékeinek és elöljáróinak látogatása Székesfehérváron
2019. március 16-án Székesfehérvárra zarándokolnak a Budapesti Központi Papnevelő Intézet növendékei és elöljárói. A Szent Imre templomban 9 órakor kezdődő szentmisét Spányi Antal megyés püspök tartja. A látogatás a Püspöki Palotában folytatódik. Majd a zarándokok megtekintik a belváros szakrális emlékeit.
© Székesfehérvári Egyházmegye
Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail
Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk