Megemlékezés Vérteskozmán
2022.02.05. - Szombaton 10 órakor megemlékezést tartanak Csákvár és Gánt Község Önkormányzata közös szervezésében a vérteskozmai út melletti, II. világháborús magyar hősök tiszteletére emelt emlékműnél. Az eseményen Ugrits Tamás pasztorális helynök, püspöki irodaigazgató kíséretében részt vesz Spányi Antal megyés püspök, aki imádságot mond a hősi halottakért.
Korábbi évek beszámolói:
© Székesfehérvári Egyházmegye
Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail
Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk