Királyi Napok 2019 - Hősök, szentek, hódítók - kiállításmegnyitó
2019.08.10. - Szent István Király Múzeum, Országzászló tér 10 órakor Hősök, szentek, hódítók – IV. Béla élete és uralkodása – kiállításmegnyitó. Köszöntőt mond: dr. Cser-Palkovics András polgármester, megnyitja: Pokrovenszki Krisztián igazgatóhelyettes és dr. Négyesi Lajos tudományos osztályvezető. Látogatható: december 31-ig, bővebb információ: www.szikm.hu. A kiállításmegnyitón részt vesz Spányi Antal megyés püspök.
Kép: szikm.hu
© Székesfehérvári Egyházmegye
Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail
Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk